Obec Zdechovice zve na letní kino v zámeckém parku tento pátek, tj. 30.7.2021. Promítat se bude česko-slovenský komediální film ŽENSKÁ POMSTA. Začátek po 21,00 hodin, po setmění. Vstupné zdarma. Občerstvení zajištěno. Deky a dobrou náladu s sebou.

Bezpečnostní rada Pardubického kraje rozhodla o přistavení mobilního kamionu v Přelouči u sportovní haly, Za Fontánou 1611 ve čtvrtek  5.8.2021 a pátek 6.8.2021 vždy od  9 do 21 hodin. V očkovacím trucku budou zájemci očkováni bez předchozí registrace a rezervace a na výběr budou mít dvoudávkovou očkovací látku Corminaty od Pfizer BioNtech a jednodávkovou fakcínu Janssen od Johnson a Johnson. Mobilní očkovací truck počítá s tím, že v případě dvoudávkové Corminaty bude na daném místě očkovat po 21 dnech i druhou dávkou. Není třeba žádné registrace ani rezervace, stačí přijít v době od 9 do 21 hodin na místo, kde si preferovanou vakcínu zájemci mohou vybrat. S sebou je třeba přinést občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny.

Obec Zdechovice zve na ZDECHOVICKÝ miniFESTIVAL v okolí zdechovického zámku v sobotu 7.8.2021 od 15:00 hodin. Připraveny jsou vyhlídkové lety vrtulníkem se startem v parku od 15,00 hodin, tradiční přechod přes rybník, houpačka a pěna za asistence hasičů Zdechovice, strongmani Mazač -Zadra. Občerstvení zajištěno. Z kapel vystoupí CRAZY DOGS, VILÉM ČOK &BYPASS  a ACOUSTIC BAND.

V předvečer minifestivalu, tj. v pátek 6.8.2021 od 20,00 hodin v areálu Penzionu T přijďte na …vopravdický blues v podání GAMBA Blues Band.

Hezký zbytek dnešního dne přeje Obecní úřad Zdechovice