pohlednice a známkaProdáváme upomínkové předměty?

Na našem obecním úřadě si můžete vybrat asi z pěti druhů pohlednic v ceně od 2 do 7 Kč a nově také dřevěnou Turistickou známku "Zámek Zdechovice" No. 1380 v ceně 25,- Kč.

Můžete dostávat hlášení místního rozhlasu emailem?

Pokud například kvůli pracovnímu vytížení zmeškáváte hlášení místního rozhlasu a chcete být přitom informování o dění v obci, můžeme Vám text tohoto hlášení zasílat přímo na váš email. Stačí vyplnit svoji emailovou adresu do formuláře Newsletter (na úvodní stránce) a zaškrtnete příslušné volby. Kromě hlášení místního rozhlasu vám můžeme zasílat i další aktuality z dění v obci a jejím okolí.

Můžete sledovat aktuality, elektronickou úřední desku a platné vyhlášky na displeji vašeho mobilu?

Pokud máte mobilní telefon podporující službu RSS (Really Simple Syndication), můžete snadno sledovat stav naší elektronické úřední desky, platných obecních vyhlášek a přehled aktuálních novinek přímo na jeho displeji. Stačí si nastavit sledování podporovaných zdrojů dat (feedů).

Samozřejmě, že toto neplatí jen pro mobílní telefony, ale i pro osobní počítače či notebooky a další zařízení s podporou RSS. Stačí mít pouze nainstalovaný příslušný software umožňující čtení RSS kanálů. Pokud tedy chcete být stále v obraze, nastavte si naše RSS kanály do vaší RSS čtečky...