1. Obec začala rozvážet kompostéry všem, kteří o něj požádali. Prosíme Vás, abyste při kontaktu se zaměstnanci obce používali roušky, byť jste doma. Roušky jsou k dispozici na obecním úřadě ve Zdechovicích, prodejně Jednoty ve Zdechovicích, obchodě na sídlišti u p. Drechslera a nebo na poště Partner Zdechovice.

Stále platí nabídka na zajištění nákupu a léků pro naše seniory a občany v nouzi, v případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na tel. 466 936 101.

Buďte, prosíme, ohleduplní a obezřetní.

1. V pátek 27. března 2020 v 8.15 hodin u obecního úřadu se uskuteční prodej nosných kuřic ve stáří 14 - 20 týdnů, 145 - 175,- Kč/ kus, barva červená a černá,  prodávat bude Svoboda, Lučice.

1. Drůbež Novák HB- drůbežárna Mírovka, prodává 27.3.  2020 v 8:45hod. u hostince u zámku nosné kuřice před snůškou stáří 15 týdnů, cena 155 Kč za kus, barva hnědá, černa, bílá, kropenatá a sussexová.

1. Žádáme občany, aby vlhčené ubrousky neházeli do toalety. Ubrousky kanalizaci ucpávají. Vyhazujte je do odpadkového koše, tedy směsného komunálního odpadu. Děkujeme.

1. Kominík Michal Wälzer bude ve dnech 31.3. a 1.4.2020 provádět kontroly spalinových cest v domech v naší obci. Zájemci o jeho služby se mohou přihlásit na obecním úřadě ve Zdechovicích do tohoto pátku, tedy 27.3.2020. Žádáme občany, aby při návštěvě kominíka měli nasazenou roušku.

Přejeme hezký zbytek dne