Obec Zdechovice obnovuje nabídku zajištění nákupů pro seniory, handicapované a nemocné

Obec Zdechovice obnovuje od pondělí 12. 10. 2020 na dobu nouzového stavu nabídku zajištění nákupů zdechovickým seniorům, handicapovaným a nemocným osobám.

Objednávky nákupů jsou možné v pracovních dnech v době od 8:00 do 10:00 hodin na tel. 466 936 101. Na tomto čísle budou zodpovězeny také případné dotazy k této službě. Pro nákup platí pravidlo, že se musí jednat o běžný nákup potravin pro Vaši denní potřebu -předpokládá se, že do 10 položek.  Předání nákupu bude bezkontaktní na adrese uvedené objednavatelem.

Dále je možné pomoci se zajištěním léků a dovozem obědů.

Pokud tedy budete v situaci, kdy budete potřebovat pomoc, neváhejte a volejte na telefonní číslo 466 936 101.