Vážení přátelé, nepřátelé, příznivci, občané, návštěvníci, zvědavci...


srdečně Vás zveme na druhý ročník našeho skoromaléhovelkého multižánrového festivalu, který se uskuteční v prostředí okolí zámku ve Zdechovicích - tedy především v parku (otevřeném pro veřejnost při loňském festivalu) a v prostorách bývalého pivovaru. Připraveny máme pro všechny návštěvníky celodenní atrakce a pokoukání, hlavní bod odpoledního programu (brzy zveřejníme), koně, stánky s lidovými řemesly, uměním a ukázkami - a to vše letos tak trochu v duchu "dřevo & voda". Celodenní program je doprovázen hudební produkcí mutližánrového charakteru - od dechovky po tvrdý rock :) a samozřejmě dostatkem občerstvení - jídla (včetně třeba již tradičního Zdechovického mečouna), nápojů apod.
Kdo byl vloni, určitě potvrdí.


Jste vítáni i letos!


Pozvěte své přátelé a doražte k nám do Zdechovic, a třeba o to víc, že vstupné bude záležet jenom a jenom na Vás - bude DOBROVOLNÉ a kdo pustí korunku, možná bude v závěru i odměněn!

Z programu letošního ročníku:
Jednou z hlavních atrakcí dne, připravenou na území parku a rybníka bude LANOVÉ CENTRUM (!) včetně sjezdu na kladce! :)

 

Na tomto odkazu je zřízena tzv. facebooková událost, kde se objevují aktuální informace, odkazy na účinkující, fotky apod. ohledně programu ZF2014

https://www.facebook.com/events/216618768525340/