Obec Zdechovice a Východočeské divadlo Pardubice Vás zvou na divadelní představení K. Gärtnerová, E. Bryll MALOVANÉ NA SKLE Zbojnická komedie se zpěvy přebásněná Jaromírem Nohavicou. Hrají: Dagmar Novotná, Kristina Jelínková, Petra Janečková, Jiří Kalužný, Milan Němec nebo Martin Chamer, Jan Hyhlík, Alexandr Postler, Petr Štěpánek j. h., Zdeněk Rumpík, Josef Pejchal nebo Ladislav Špiner j. h., Jindra Janoušková, Martin Mejzlík, Jan Maxián j. h., Martin Mňahončák, Radek Žák, Martina Sikorová, Stanislav Lehký j. h. Představení se uskuteční v zámeckém amfiteátru ve Zdechovicích dne 5. září 2008 od 19,00 hodin. Vstupné: 100,- Kč 50,- Kč (děti do 15 let a důchodci) Předprodej na Obecním úřadě ve Zdechovicích od pondělí 1. září do čtvrtka 4. září od 13 do 16 hodin Cena vstupenky je stejná v předprodeji i na místě před představením. Místa nejsou číslovaná. Vstup do hlediště v 18,30 hodin. Při představení není povoleno pořizovat obrazové ani zvukové záznamy.