Úvodní stránka

Dobrý den,
vítejte na oficiálních webových stránkách Obce Zdechovice.

Pro snadnější orientaci je obsah těchto stránek rozdělen do 3 hlavních části:

Pro občany obce

Jsem občan...

Tato část webu obsahuje informace užitečné převážně občanům naší obce. Naleznete zde mimo jiné aktuality z dění v naší obci, informace o orgánech naší obce a obecním úřadu, přehled základních dokumentů obce, elektronickou úřední desku, vyhlášky obce a další. Nechybí ani stručné informace o některých dalších institucích, organizacích a spolcích, které v naší obci fungují. Jedná se například o obecní knihovnu, mateřskou školu, základní školu, hasičích a Klubu důchodců. Počínaje rokem 2006 Vám zde také budeme nabízet možnost stažení si elektronické podoby Zpravodaje obcí Zdechovice a Spytovice.

Pro návštěvníky

Jsem návštěvník obce...

Jste-li návštěvníkem naší obce, jistě Vás budou více zajímat jiné informace než naše občany. V této časti našich webových stránek neleznete kromě základních informací o naší obci řadu informací o historii obcí Zdechovice (včetně informací o zdechovickém zámku a Národním zemědělském muzeu) a Spytovice, přečíst si můžete ukázku z Historického dokumentu či nahlédnout do Historického kalendáře naší obce. Dozvědět se můžete také něco o znaku a praporu naší obce a zdejších sochách a pomnících.

Nechybí samozřejmě ani informace ze současnosti naší obce, odkazy na různé mapy a rady a tipy turistům na zajímavé výlety.

Pro všechny

informace pro všechny...

Některé stránky nebylo možné striktně zařadit do jedné či druhé výše uvedené části. Jedná se především o obecné informace, které by mohly zajímat stejně tak obyvatele naší obce jako její návštěvníky.

V části "Pro všechny" tedy naleznete například fotogalerii, adresář užitečných kontaktů nebo prohlášení autora těchto stránek o jejich přístupnosti včetně případného kontaktu a přehledu klávesových zkratek, které můžete používat.

Pokud by jste se ve struktuře našich webových stránek přeji jenom ztráceli, použijte mapu webu, která Vám přehledně zobrazí kompletní a vždy aktuální strukturu tohoto webu.

Aktuality:

Zdechovické spolky a organizace spolu se školou Zdechovice, za podpory obce, Vás srdečně zvou na V.zdechovický masopust, který se... [celý text]
Dne 16.1.2018 obdržel obecní úřad e-mail následujícího znění: "Dobrý den, pane starosto, chtěla bych ještě jednou... [celý text]
Dovolujeme si upozornit, že  svoz TKO v popelnicích 110l bude mimořádně probíhat v úterý 2.ledna 2018 a následně s ohledem na... [celý text]
Obecní úřad Zdechovice oznamuje, že   od. 4. prosince 2017 nás najdete v budově č.p. 5.   Děkujeme za pochopení [celý text]
Videokronika obce [celý text]

rozšířené hledání »

Náhodná fotografie

Pršelo, jen se lilo 04
Pršelo, jen se lilo 04
Pokud chcete elektronickou poštou dostávat hlášení místního rozhlasu nebo informace o dění v obci, vepište svůj e-mail a označte o které informace máte zájem.
aktuality
místní rozhlas
ADVWB 

Předpověď počasí:

Počasí

Kontakt:

Obecní úřad Zdechovice
533 11 Zdechovice 5
tel./fax 466 936 101
e-mail: obec@zdechovice.cz
více informací o OÚ Zdechovice
informace dle z. č. 106/1999 Sb.

Upomínkové předměty:

Na našem obecním úřadě si můžete vybrat asi z pěti druhů pohlednic v ceně od 2 do 7 Kč a nově také dřevěnou Turistickou známku "Zámek Zdechovice" No. 1380 v ceně 25,- Kč.
pohlednice a známka

 

Dovolená Východní Čechy

copyright © 2006 - 2018 Obec Zdechovice - All rights reserved
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2005 - 2018 Jan Volejník All rights reserved