Nově postavená bezbariérová budova ve Spytovicích č.p. 69 byla slavnostně otevřena 5.12.2019 za účasti osobností, které se významnou měrou podílely na realizaci této stavby.

Budova by měla převážně sloužit občanům pro pořádání různých akcí, od narozeninových oslav, přes výročí a svatby, až po veřejná zasedání zastupitelstva obce a konání voleb.

Obec Zdechovice nabízí občanům využívání víceúčelové místnosti v budově obce. K dispozici jsou 4 rozkládací stoly a 12 židlí. Dále se zde nachází plně vybavená kuchyně – dvojvařič, trouba, chladnička, rychlovarná konvice a pult připravený k instalaci výčepního zařízení. Kuchyň je vybavena talíři, příbory, sklenicemi a hrnky.

Místnost je možné využívat pro společenské, kulturní, rodinné i sportovní akce pro spolky nebo občany obce.

Budete-li mít zájem využívat budovu SC Spytovice, doporučujeme si předem přečíst provozní řád (najdete ho níže na stránce, a to včetně ceníku platného od 29.5.2023), zkontrolovat obsazenost centra dle termínu konání akce (viz kalendář níže na stránce) a vyplnit online žádost o pronájem. Případně můžete podat vyplněnou žádost o pronájem na obecní úřad Zdechovice.  

 

Kalendář našich akcí