Nový web po technické stránce odpovídá dnešní době, je tedy plně optimalizovaný pro použití nejen na klasickém počítači, ale i mobilních telefonech, tabletech nebo dokonce chytrých televizích. Vylepšili jsme řadu stávajících funkcionalit, takže vyhledávání konkrétních informací například na elektronické úřední desce bude výrazně snazší díky možnosti filtrace dle kategorií a použití fulltextového vyhledávání. Nově jsme přidali například "Kalendář událostí" nebo drobnost v podobě dynamické mapy s možností zobrazení sběrných nádob na tříděný odpad.

Po obsahové stránce jsme výrazně zapracovali na způsobu členění i rozsahu publikovaných informací. Doufáme, že zde tedy snadno naleznete všechny potřebné informace. K tomu vám může pomoci například rozcestník "Chci si zařídit", kde můžete tématicky členěné informace a odkazy z různých oborů. Průběžně budeme samozřejmě obsah dále rozšiřovat a aktualizovat.

Jak to tak bývá, nic není dokonalé, takže pokud narazíte na jakýkoliv problém nebo neúplnost informací, neváhejte se nám ozvat, ať sjednáme nápravu. Informace o dalších skrytých možnostech, které web nabízí, naleznete na stránce "O webu".

Doufáme, že se vám bude nový web líbit a budete ho rádi používat. Pokud budete mít nějaký tip na jeho rozšíření, ozvěte se nám, uvítáme vaše názory.

Webové stránky obce Zdechovice jsou responzivní - přizpůsobí se zařízení, na kterém si je zobrazíte