Pro všechny

Dobrý den,
máme radost, že Vás můžeme přivítat na našich webových stránkách a budeme si jen přát, aby Vás něco zaujalo. Je vcelku jedno, zda to bude formální provedení stránky, za což vděčíme našim webmasterům, nebo jejich obsah, na kterém se nás podílelo mnoho. Jsem ale přesvědčen o tom, že všichni kolegové chtěli dosáhnout jednoho cíle, totiž toho, abychom ukázali všem návštěvníkům hlavně to pěkné, co u nás můžete „na živo" najít, a zároveň splnili všechny možné předpisy o dálkovém přístupu k informacím. Kromě té „povinné jízdy" jsme naše stránky doslova „nacpali" fotografiemi, a tak mě napadá, že jsme tím vlastně vytvořili takovou živou a v příslušných částech i interaktivní obecní kroniku. Snad je to tak dobře. Kromě všech věcí, které vidíte, se neustále již léta snažíme, abychom náš web neuložili někam do „šuplíku" a neudělali si jen někam tu známou čárku „web máme". To nám připadá hrozně málo. Ve třetím čtvrtletí roku 2006 dáváme do provozu tuto, v pořadí již druhou, podobu stránek, ale průběžně jsme prostřednictvím internetu již po léta s našimi občany komunikovali, což činíme i dále. Rozesíláme aktuální zprávy z obce, z hlášení místního rozhlasu, zveřejňujeme zvláštní okna s mimořádnějšími informacemi, přijímáme názory našich návštěvníků a nyní nově šíříme také internetovou podobu našeho Zpravodaje obcí.

Věříme, že u nás najdete něco zajímavého a budeme rádi, pokud se s námi o Váš názor podělíte. Určitě Vám odpovíme nebo budeme reagovat i jinak - podle charakteru Vašeho ohlasu.

Těšíme se zase na shledání s Vámi.

Ing. Robert Chutic

Aktuality:

25.5.2018 GDPR
Videokronika obce [celý text]

rozšířené hledání »

Náhodná fotografie

Krámek u Elišky
Krámek u Elišky
Pokud chcete elektronickou poštou dostávat hlášení místního rozhlasu nebo informace o dění v obci, vepište svůj e-mail a označte o které informace máte zájem.
aktuality
místní rozhlas
FFLFU 

Předpověď počasí:

Počasí

Kontakt:

Obecní úřad Zdechovice
533 11 Zdechovice 5
tel./fax 466 936 101
e-mail: obec@zdechovice.cz
více informací o OÚ Zdechovice
informace dle z. č. 106/1999 Sb.

Upomínkové předměty:

Na našem obecním úřadě si můžete vybrat asi z pěti druhů pohlednic v ceně od 2 do 7 Kč a nově také dřevěnou Turistickou známku "Zámek Zdechovice" No. 1380 v ceně 25,- Kč.
pohlednice a známka

 

Dovolená Východní Čechy

copyright © 2006 - 2019 Obec Zdechovice - All rights reserved
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2005 - 2019 Jan Volejník All rights reserved