Víte, že?

pohlednice a známkaProdáváme upomínkové předměty?

Na našem obecním úřadě si můžete vybrat asi z pěti druhů pohlednic v ceně od 2 do 7 Kč a nově také dřevěnou Turistickou známku "Zámek Zdechovice" No. 1380 v ceně 25,- Kč.

Můžete dostávat hlášení místního rozhlasu emailem?

Pokud například kvůli pracovnímu vytížení zmeškáváte hlášení místního rozhlasu a chcete být přitom informování o dění v obci, můžeme Vám text tohoto hlášení zasílat přímo na Váš email. Stačí vyplnit svoji emailovou adresu do formuláře Newsletter (v levém postranním pruhu) a zaškrtnete příslušné volby. Kromě hlášení místního rozhlasu Vám můžeme zasílat i další aktuality z dění v obci a jejím okolí.

Můžete sledovat aktuality, elektronickou úřední desku a platné vyhlášky na displeji vašeho mobilu?

Pokud máte mobilní telefon podporující službu RSS (Really Simple Syndication), můžete snadno sledovat stav naší elektronické úřední desky, platných obecních vyhlášek a přehled aktuálních novinek přímo na jeho displeji. Stačí nastavit níže uvedené zdroje.

Samozřejmě, že toto neplatí jen pro mobílní telefony, ale i pro PDA (Personal Digital Asistent), osobní počítače či notebooky a další zařízení. Stačí mít pouze nainstalovaný příslušný software umožňující čtení RSS kanálů. Pokud tedy chcete být stále v obraze, nastavte si naše RSS kanály do vaší RSS čtečky:


Užitečné odkazy:

Aktuality:

25.5.2018 GDPR
Videokronika obce [celý text]

rozšířené hledání »

Náhodná fotografie

Spytovice - č.p.2
Spytovice - č.p.2
Pokud chcete elektronickou poštou dostávat hlášení místního rozhlasu nebo informace o dění v obci, vepište svůj e-mail a označte o které informace máte zájem.
aktuality
místní rozhlas
QGOYJ 

Předpověď počasí:

Počasí

Kontakt:

Obecní úřad Zdechovice
533 11 Zdechovice 5
tel./fax 466 936 101
e-mail: obec@zdechovice.cz
více informací o OÚ Zdechovice
informace dle z. č. 106/1999 Sb.

Upomínkové předměty:

Na našem obecním úřadě si můžete vybrat asi z pěti druhů pohlednic v ceně od 2 do 7 Kč a nově také dřevěnou Turistickou známku "Zámek Zdechovice" No. 1380 v ceně 25,- Kč.
pohlednice a známka

 

Dovolená Východní Čechy

copyright © 2006 - 2019 Obec Zdechovice - All rights reserved
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2005 - 2019 Jan Volejník All rights reserved